O focení
Focení se věnuji od r. 2014 a svým klientům nabízím nejen kvalitní fotografie, ale také vstřícný a kreativní přístup dle jejich přání a možností. Focení je možné domluvit jak v Brně v ateliéru,
tak i v exteriéru nebo na různých událostech.
Focení portrétů
U focení portrétů je klíčová nejen příprava fotografa, volba místa nebo světla, ale také příprava klienta. Je dobré si před focením rozmyslet napřiíklad volbu oblečení, kde je lepší volit méně barev a vyhnout se rušivým nápisům nebo divokým vzorům. Dobré je zvážit alespoň lehký make up nebo třeba účes. Zde může i krátká příprava mít velký posun.
Svatební focení
Každá svatba je originál, proto se i já snažím o individuální přístup. Kromě emailové korespondence nabízím novomanželům možnost se před svatebním dnem na krátký čas potkat a probrat důležité detaily, přání nebo náměty, aby bylo vše ke spokojenosti ženicha i nevěsty.
Fotky ze svatby vždy probírám a finální výběr fotek prochází editací. Výsledné fotky pak zasílám novomanželům ve smluvené podobě. Rozsáhlejší úpravy či tisk různých velikostí, je dle přání možný.
Výsledný počet fotografií se odvíjí od délky focení.
Fotokoutky
Fotokoutek jistě obohatí každou akci a umožní jejich účastníkům odnést si s sebou hezkou vzpomínku v podobě vytištěné fotografie. Proto také máme u každého fotokoutku počítač s tiskárnou, kde si lidé rovnou fotky vyberou a dostanou je vytištěné. Klient pak obdrží všechny fotky v elektronické podobě.
Mazlíčci
Pokud se i vaši čtyřnozí mazlíčci již stali členy rodiny, tak je na focení vezměte také. Pořiďte si hezkou a kvalitní vzpomínku nebo fotku jako dárek. Důležité však je, aby váš mazlík byl schopný a ochotný chvíli bez vás vydržet. Znal povel sedni a zůstaň. A pak už nastoupí hlavně hodně
 trpělivosti, dobré načasování nebo pár pamlsků aby se vše povedlo.
Back to Top